Beroun

Mistrovství České republiky sóla, dua, malé skupiny

Disciplína SHOW DANCE, věková kategorie. děti
Sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Barbora Poremská (Good morning)
2.místo Izabela Fialová (V noci)
4.místo Karolína Jochimová (Toč se Káčo toč)
umístění v semifinále Veronika Mudrová (Čí či)

sólo chlapci:
1.místo a titul MISTR ČR Josef Vraštil (Jsem strejda)

Duo:
2.místo Karolína Jochimová a Izabela Fialová (Plameňáci)

Malá skupina:
1.místo a titul MISTR ČR choreogr. "Kde ty kytky jsou"
(K.Jochimová, I.Fialová, J.Vraštil, T.Držiaková, V.Galusková, E.Bolcarovičová)

Disciplína JAZZ DANCE, věková kategori: děti
Sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Karolína Jochimová

Disciplína SHOW DANCE, věková kategorie junioři
Sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková (Nic a nic)
2.místo Lucie Randisová (Pro pana Mozarta)
3. místo Iva Švidrnochová (Noční let)

Sólo chlapci:
1.místo a titul MISTR ČR Marco Běhal (Duše není slepá)

Duo:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková a Marco Běhal (Šach mat)
2. místo Katrin Cvinerová a Lucie Randisová (Sax dance)
3.místo Lucie Bielczyková a Hanka Dendisová (V zrcadle)
6.místo Marek Glombík a Matěj Pajtáš (Hledám sexy babu...)

Malá skupina
1.místo a titul MISTR ČR choreog. "Kam a s kým?"
(L:Nováková, K.Cvinerová, L.Randisová, M.Rajnošková, H.Dendisová, I.Švidrnochová, L.Bielczyková)

Disciplína MODERN DANCE, věková kategorie junioři:
sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková (Ó Baby)
duo:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková a Kristýna Skalková (Dream dance)

Malá skupina:
1.místo a titul MISTR ČR choreog. "Tak to cítím já"
(M.Běhal, L.Nováková, D.Szmeková, L.Randisová, L.BIelczyková, K.Skalková, K.Cvinerová)

Disciplína JAZZ DANCE, věková kategorie junioři
malá skupina:
2.místo "Battle jazz)
Disciplína SHOW DANCE, věková kategori : hlavní
sólo,ženy:
1.místo a titul MISTR ČR Kamila Gonsiorová (Fantom)
4.místo Kateřina Górnioková (Anybody)

Duo:
2.místo Klára Giecková a Ondřej Glac (Nespoutaná duše)

Malá skupina:
1.místo a MISTR ČR choreog. "Fantom"
(F.Macenauer, K.Gonsiorová, K.Górnioková, S.Pátíková, S.Urbančíková, P.Kloubková, K.Giecková)

V disciplínách modern dance sólo chlapci a jazz dance malé skupiny jsme byli jedinými zástupci, přesto výkony našich byly na jedničku:

Modern dance chlapci,junioři:
1 místo: Marco Běhal - Můj pocit

Jazz dance, malá skupina , HVK
1 místo "Kill jazz"(K.Gonsiorová, K.Górnioková, K.Giecková, S.Urbančíková, P.Kloubková, S.Pátíková)

zpět na Soutěže

Kontaktní informace

TS Radost & Impuls Bohumín, dance company
Dům dětí a mládeže Bohumín
příspěvková organizace
Janáčkova 715
735 81 Bohumín
IČ: 75083051

Vedoucí-choreograf:

Lenka Krčová - 728 275 910


Organizační pracovník:

Ilona Paličková - 720 454 900

E-mail: radost-impuls@seznam.cz




Napište nám