MČR sóla, dua, MS

1. místo – Knedlo – zelo – černý pes /Show dance – malá skupina MINI/
1. místo – Osud /Show dance – malá skupina Adulst/
1. místo – Běhal Marco + Cvinerová Katrin /Moderna duo – Adulst/
1. místo – Běhal Marco /Modern sólo Adulst – Muži/
1. místo – Gonsiorová Kamila /Modern sólo Adulst – Ženy/
1. místo – Běhal Marco + Cvinerová Katrin /Jazz dance dua – Adulst/
1. místo – Běhal Marco /Jazz dance sólo Adulst – Muži/
1. místo – Cvinerová Katrin /Jazz dance sólo Adulst – Ženy/
1. místo – Cvinerová Katrin + Běhal Marco /Show dance dua - Adulst/
1. místo – Běhal Marco /Show dance sólo Adulst – Muži/
1. místo – Gonsiorová Kamila /Show dance sólo Adulst – Ženy/
1. místo – Doháníš mě k šílenství /Modern dance – malá skupina Adulst/
1. místo – Bay, bay Black Bird /Jazz dance – malá skupina Adulst/
1. místo – Ženich na útěku /Show dance – malá skupina juniors/
1. místo – Jochimová Karolína + Tomaštík Marek /Jazz dance duo juniors/
1. místo – Tomaštík Marek /Jazz dance sólo juniors – Muži/
1. místo – Rajnošková Michaela /Jazz dance sólo juniors – Ženy/
1. místo – Jsem já ta jiná? /Modern dance – malá skupina Juniors/
1. místo – Viva le Swing /Jazz dance – malá skupina Juniors/
1. místo – Leová Simona + Leová Zuzana /Modern dance duo Childern/
1. místo – Opic Tomáš /Modern dance sólo Childern - Muži/
1. místo – Poremská Barbora /Modern dance sólo Childern – Ženy/
1. místo – Skupníková Iva + Kapitan Jan /Jazz dance duo Childern/
1. místo – Tomaštíková Jana /Jazz dance sólo Childern – Ženy/
1. místo – Kapitan Jan /Show dance sólo Childern – Muži/
1. místo – Happy feet /Jazz dance – malá skupina Childern/

2. místo – Nováková Lucie + Skalková Kristýna /Moderna duo – Adulst/
2. místo – Guzdková Barbora + Rajnošková Michaela /Jazz dance dua – Adulst/
2. místo – Nováková Lucie /Show dance sólo Adulst – Ženy/
2. místo – Jelínková Zuzana + Kubienová Denisa /Jazz dance duo juniors/
2. místo – Jochimová Karolína + Tomaštík Marek /Show dance duo juniors/
2. místo – Rajnošková Michaela /Show dance sólo juniors – Ženy/
2. místo – Frňková Tamara + Hal´ková Tereza /Modern dance duo Childern/
2. místo – Frňková Tamara /Modern dance sólo Childern – Ženy/
2. místo – Jelínková Tereza /Jazz dance sólo Childern – Ženy/
2. místo – Skupníková Iva + Kapitan Jan /Show dance duo Childern/

3. místo – Guzdková Barbora /Jazz dance sólo Adulst – Ženy/
3. místo – Liberdová Vladěna + Somičová Nikola /Modern dance – duo juniors/
3. místo – Fialová Izabela /Modern dance sólo juniors – Ženy/
3. místo – Guzdková Barbora /Show dance sólo Adulst – Ženy/
3. místo – Fialová Izabela /Jazz dance sólo juniors – Ženy/
3. místo – Fialová Izabela + Jelínková Zuzana /Show dance duo juniors/
3. místo – Leová Simona + Leová Zuzana /Jazz dance duo Childern/

4. místo – Górnioková Tereza + Szmeková Denisa /Jazz dance dua – Adulst/
4. místo – Křistková Michaela + Švancarová Zuzana /Modern dance – duo juniors/
4. místo – Jelínková Zuzana /Modern dance sólo juniors – Ženy/
4. místo – Švancarová Zuzana /Jazz dance sólo juniors – Ženy/
4. místo – Jelínková Zuzana /Show dance sólo juniors – Ženy/
4. místo – Nedělní škola /Show dance – malá skupina Childern/
4. místo – Poremská Barbora /Show dance sólo Childern – Ženy/
4. místo – Duha /Modern dance – malá skupina Childern/

zpět na Soutěže

Kontaktní informace

TS Radost & Impuls Bohumín, dance company
Dům dětí a mládeže Bohumín
příspěvková organizace
Janáčkova 715
735 81 Bohumín
IČ: 75083051

Vedoucí-choreograf:

Lenka Krčová - 728 275 910


Organizační pracovník:

Ilona Paličková - 720 454 900

E-mail: radost-impuls@seznam.cz




Napište nám