MČR 15.5. - 17.5.2015

DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE show dance
show sólo - GALOČOVÁ PAVLA
show sólo - ZEMBINSKÝ VÁCLAV - STŘÍBRO
show duo - ŠNOBLOVÁ ELEN A PIPREKOVÁ ADÉLA - STŘÍBRO
show duo - BEZECNÁ NATÁLIE A GALOČOVÁ PAVLA - BRONZ
malá skupina LOVE STORY V ZELENINĚ - STŘÍBRO
malá skupina ŠPATNÉ ZPRÁVY - BRONZ
velká formace BODLINKA A JABLÍČKO - STŘÍBRO
velká formace dětí MINI - POTKAL POTKAN POTKANA - ZLATO
velká formace dětí M - CATS - STŘÍBRO
DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE modern dance
duo modern - BEZECNÁ NATÁLIE A SLÁNIČKOVÁ RADKA - BRONZ
malá skupina modern GAZELY - STŘÍBRO
velká formace GOOD MORNING - BRONZ
DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE jazz dance:
sólo jazz ŠNOBLOVÁ ELEN - BRONZ
duo jazz HÁĽKOVÁ VERONIKA A VILČKOVÁ TEREZA - STŘÍBRO
duo jazz ŠNOBLOVÁ ELEN A CYWKOVÁ DANIELA - BRONZ
malá skupina jazz LOCOMOTION - STŘÍBRO
malá skupina jazz KOČIČÍ JAZZ - BRONZ
velká formace DANCE FEVER - STŘÍBRO

JUNIORSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE show
sólo show - TOMAŠTÍKOVÁ JANA - ZLATO
sólo show - SKUPNIKOVÁ IVA - STŘÍBRO
sólo show - VILČKOVÁ KATEŘINA - BRONZ
duo show - OLSZOWSKÁ KLÁRA A MOJIKOVÁ VERONIKA ZLATO
duo show - TOMAŠTÍKOVÁ JANA A SKUPNÍKOVÁ IVA -STŘÍBRO
malá skupina DUCH - ZLATO
velká formace - LABUTÍ, ZNOVU ..ALE JINAK - ZLATO
JUNIORSKÁ KATEGORIE MODERN
duo modern TOMAŠTÍKOVÁ JANA A FIALOVÁ SOŇA - STŘÍBRO
malá skupina modern - ARCHA - STŘÍBRO
velká formace modern - DUHA - BRONZ
JUNIORSKÁ KATEGORIE JAZZ:
sólo jazz - TOMAŠTÍKOVÁ JANA - ZLATO
sólo jazz - SKUPNÍKOVÁ IVA - STŘÍBRO
duo jazz - SKUPNÍKOVÁ IVA + TOMAŠTÍKOVÁ JANA - ZLATO
duo jazz - OLSZOWSKÁ KLÁRA + MOJIKOVÁ VERONIKA - bronz
malá skupina jazz SINGLE LADIES - ZLATO
malá skupina jazz - GIRLS JAZZ - STŘÍBRO
malá skupina jazz - MAGIC MEN - BRONZ
velká formace jazz - STŘÍBRO

HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE SHOW:
sólo show BARBORA POREMSKÁ - ZLATO
duo show BARBORA POREMSKÁ + JAN KAPITAN - ZLATO
malá skupina KDO JE BEZ VINY .... ZLATO
HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE MODERN:
sólo modern BARBORA POREMSKÁ - ZLATO
duo modern BARBORA POREMSKÁ + JAN KAPITAN - ZLATO
malá skupina PŘEKROČ SVOU HRANICI - ZLATO
velká formace - 13.KOMNATA - ZLATO
HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE JAZZ
sólo jazz - POREMSKÁ BARBORA - ZLATO
sólo jazz - LIBERDOVÁ VLADĚNA - BRONZ
duo jazz - BARBORA POREMSKÁ + JAN KAPITAN - ZLATO
duo jazz - RAJNOŠKOVÁ MICHAELA + LIBERDOVÁ VLADĚNA - stříbro
malá skupina GLAM - ZLATO
velká formace RAINING MAN - STŘÍBRO

zpět na Soutěže

Kontaktní informace

TS Radost & Impuls Bohumín, dance company
Dům dětí a mládeže Bohumín
příspěvková organizace
Janáčkova 715
735 81 Bohumín
IČ: 75083051

Vedoucí-choreograf:

Lenka Krčová - 728 275 910


Organizační pracovník:

Ilona Paličková - 720 454 900

E-mail: radost-impuls@seznam.cz




Napište nám